ПУНКТИ НЕЗЛАМНОСТІ

Що необхідно знати про коронавірусну інфекцію?

Увага! Сайт оновлюється. Деякі розділи можуть бути недоступні.

Сесія Вишневої міської громади

Сесія Вишневої міської громадиВідбулася чергова VIІ сесія Вишневої міської ради VIII скликання, яку провів міський голова Ілля Діков. На порядок денний винесено 23 основних питання, 86 земельних та 6 питань з голосу.

Перед початком засідання нагородили лауреатів краєзнавчої премії Вишневої міської ради ім. Вікентія Хвойки.

Депутати підтримали питання щодо оподаткування транспортним податком на території Вишневої міської територіальної громади; встановлення ставок єдиного податку на території Вишневої міської громади; про внесення змін до рішення «Про бюджет Вишневої міської територіальної громади на 2021 рік».

Затверджено Статути в новій редакції Комунального закладу «Публічна бібліотека» Вишневої міської ради Бучанського району Київської області та змінено назви та затвердження Статуту в новій редакції кількох дошкільних закладів Вишневої громади; затверджено Положення про Дошку пошану «Шановані люди м. Вишневе та с. Крюківщина» Вишневої міської ради Бучанського району Київської області; Положення про порядок оплати та надання пільг по оплаті за навчання в КПНЗ «Вишнівська дитяча школа мистецтв» Вишневої міської ради Бучанського району Київської області; Підтримано надання дозволу КП «Управління комунального господарства» на проведення процедури придбання спецтехніки шляхом фінансового лізингу тощо.

Також депутати проголосували за Присвоєння назви новоствореній вулиці «Преображенська» в селі Крюківщина та розроблення детального плану територій кількох земельних ділянок в Крюківщині.