Що необхідно знати про коронавірусну інфекцію?

Увага! Сайт оновлюється. Деякі розділи можуть бути недоступні.

У Вишневому відбувся турнір з кікбоксингу WAKO серед початківців First Step

У Вишневому відбувся турнір з кікбоксингу WAKO серед початківців First StepТурнір зібрав 200 учасників з 5 областей України та міста Києва. Традиційно спортсмени збираються на «Street Fight» майданчику у Вишневому.

Привітали учасників турніру перший заступник Вишневого міського голови Ярослав Варшавець, директор КП «Спортивний клуб «Вишневе» Віктор Кіріченко, головний тренер Клубу кікбоксингу «Атлант», тренер КП «СК «Вишневе» Вадим Найчук та інші почесні гості.

«Від імені міського голови Іллі Дікова, я радий вітати учасників, тренерів та гостей на турнірі з кікбоксингу» - сказав у своєму виступі Ярослав Варшавець. Ярослав Леонідович зазначив, що пріоритетним напрямком діяльності виконавчого комітету та Вишневої міської ради є розвиток спорту у нашій територіальній громаді. Так буде і надалі. І побажав усім здоров’я, успіхів та якнайбільше перемог у житті.

В свою чергу спортсменів привітав Віктор Кіріченко. Він вручив прапор КП «СК «Вишневе» тренеру Вадиму Найчуку:

«Тепер прапор нашого спортивного клубу майорітиме на всіх всеукраїнських та міжнародних змаганнях. Тож бажаю вам, шановні спортсмени, тільки перемог, щоб нашу Вишневу міську громаду знали у всьому світі» - наголосив у своєму виступі Віктор Кіріченко.

Запекла боротьба принесла багато нагород спортсменам. Найбільше медалей у команд міста Києва та Київського області:

«Отаман» м. Київ – 12 золотих, 6 срібних та 3 бронзові медалі.

«Атлант» м. Вишневе – 8 золотих та 5 срібних медалей.

«Десантник» м. Київ – 7 золотих та 8 срібних медалей.

Вітаємо кікбоксерів та їхніх тренерів із призовими місцями. Так тримати!