Що необхідно знати про коронавірусну інфекцію?

Увага! Сайт оновлюється. Деякі розділи можуть бути недоступні.

Як оформити договір реструктуризації?

Як оформити договір реструктуризації?Комунальні підприємства, які надають послуги з опалення, підігріву води, постачання холодної води, утримання будинку та прибудинкової території, вивіз сміття, закликають населення сплатити борги, щоб мати можливість підприємствам розрахуватися за газ, електроенергію та покрити інші витрати і підготуватися до наступного опалювального сезону.

«З 20 травня 2021 року відміняється режим ПСО (покладання спецобов’язків) з НАК «Нафтогаз України» і всі теплопостачальні підприємства будуть закуповувати газ у приватних компаній на умовах 100% попередньої оплати. Тому,від погашення боргів,населення за послуги теплопостачання залежить своєчасність початку опалювального сезону 2021/2022 р.р. та його проходження. Наразі заборгованість населення за опалення і підігрів води станом на 13 травня становить близько 56 млн грн.» - повідомив директор КП «Вишнівськтеплоенерго» Антон Максимович.

Єдиний законний спосіб стягнути заборгованість – звернення до суду. Якщо людина не виконує рішення суду, не йде на реструктуризацію, вона потрапляє до реєстру боржників. Далі працює Державна виконавча служба, в повноваженнях якої арештовувати рахунки, майно та ін.

Щоб уникнути судів та полегшити процедуру оплати боргу, комунальні підприємства пропонують населенню заключити договір реструктуризації.

Такий договір можна підписати у єдиному Розрахунковому центрі за адресою:вул. Зелена, 2. Телефон для консультації: 04598 73177