Що необхідно знати про коронавірусну інфекцію?

Увага! Сайт оновлюється. Деякі розділи можуть бути недоступні.

Питання інклюзивної освіти - в пріоритеті

Питання інклюзивної освіти - в пріоритетіВідбулася зустріч начальника Управління освіти Вишневої міської ради Валерія Скочко з батьками дітей, які мають особливі освітні потреби.

Підставою для зустрічі стала відміна корекційних занять для дітей, які їх потребують. У той же день Валерій Анатолійович відреагував на звернення батьків і відразу вирішив це питання.

На зустрічі обговорили багато звернення, зокрема якість надання освітніх послуг, подальше фінансування корекційних занять, дозвілля, інклюзивна реабілітація та соціалізація дітей з особливими освітніми потребами.

- Питання інклюзії – одне з головних наших завдань. Міський голова Ілля Діков, міська рада, депутатський корпус переймаються усіма цими питаннями. Всі вимоги і нормативи передбачені освітньою програмою виконуватимуться в повному обсязі, - запевнив батьків Валерій Анатолійович. Я вам гарантую – фінансування занять буде відновлено. В той же час, обіцяю, що всі питання, які знаходяться в компетенції Управління освіти, будуть вирішуватися.

Ініціативна група батьків подякувала Валерію Скочко за розуміння, підтримку та висловили сподівання на подальшу співпрацю.