Що необхідно знати про коронавірусну інфекцію?

Увага! Сайт оновлюється. Деякі розділи можуть бути недоступні.

Нагородження спортсменів-фехтувальників

Нагородження спортсменів-фехтувальниківВ актовій залі Вишневої міської ради відбулося нагородження спортсменів-фехтувальників, які зайняли призові місця на чемпіонаті України з фехтування на шаблях у м. Харків.

Від імені Вишневого міського голови Іллі Дікова юних спортсменів привітав його заступник Олексій Поліщук і вручив форму, сувенірні подарунки і квіти. А також додав: «Ви являєтеся мотивацією для населення Вишневого, ви показуєте приклад, продовжуйте і надалі» і пообіцяв від міської ради подальшу підтримку.

Директор ДЮСШ Вишневої міської ради Мужчина Віктор Васильович також привітав своїх вихованців та побажав не зупинятися на досягнутому: «Кожен спортсмен мріє стати олімпійським чемпіоном. Думайте про це, мрійте, ставте цілі, наполегливо тренуйтеся і все обов’язково буде!»

Серед призерів діти віком до 14-ти років:

Олишевець Ігор
Фещенко Андрій
Литвиненко Олексій
Зеленський Ілля
Кравченко Марія
Дагаєва Єлизавета
Пошелюзна Катерина
Леоненко Олександра

Велика подяка тренерам, які вкладають душу в наших вихованців:

Тур Максим Віталійович
Максименко Валерій Миколайович
Сімейко Костянтин Віталійович
 

Секція з фехтування працює в ДЮСШ з дня відкриття. «Наша ціль – забрати дітей з вулиці!» - закликають тренера в один голос і запрошують на заняття спортом. Контактний телефон тренерів секції з фехтування: 0974051103.

В ДЮСШ працюють такі секції як: дзюдо, плавання, художньої гімнастики, баскетболу, фехтування, легкої атлетики.