Що необхідно знати про коронавірусну інфекцію?

Увага! Сайт оновлюється. Деякі розділи можуть бути недоступні.

Цей опалювальний сезон завершено

Цей опалювальний сезон завершеноІ вже зараз «Вишнівськтеплоенерго» розпочинає підготовку до наступного.

Коментар Олександра Волкова, головного спеціаліста відділу житлово-комунального господарства Вишневої міської ради:

«На відміну від кількох попередніх років, в цьому опалювальному сезоні була достатньо сувора зима. Щоб забезпечити в будинках комфортний режим, нагрів теплоносія відбувався до достатньо високих показників і це, безумовно, позначилося на оплаті.

Зараз складна ситуація в державі, карантин, безробіття. Але в той же час ніхто не знімав обов’язків з нашого підприємства проводити оплату за спожитий газ. Ці гроші постачальники газу знімають в повному об’ємі, ніяких поблажок не дають.

Зараз у нас виникла достатньо висока заборгованість населення – загальна сума боргів становить більше 60 мільйонів. Певна річ, ці фактори негативно впливають на підготовку до наступного опалювального сезону. Потрібно проводити профілактику обладнання, як на котельні, так і в середині будинків, ремонт теплотрас тощо.

Хочеться звернутися до споживачів, хто планував у літній період зробити оплату в повному обсязі за опалювальний сезон, не затримувати. Чим швидше населення розрахується, тим ефективніше зможемо підготуватися до наступного опалювального сезону».