Що необхідно знати про коронавірусну інфекцію?

Увага! Сайт оновлюється. Деякі розділи можуть бути недоступні.

Продовження карантинних обмежень

У зв’язку з поширенням коронавірусної інфекції по Україні продовжуються карантинні обмеження. Відповідно, я підписав розпорядження про вжиття необхідних заходів із запобігання поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19 на території нашої громади.

Зокрема, на період із 12 квітня до 16 квітня 2021 року не працюватимуть освітні заклади дошкільної та позашкільної освіти усіх типів і форм власності. Також у школах громади продовжується дистанційне навчання.

У КНП «Вишнівська міська лікарня» триває другий етап вакцинації. Наразі щеплюють найбільш вразливу категорію населення 80+. Лікарня забезпечена всім необхідним, у тому числі, достатньою кількістю тестів для перевірки на COVID-19.

Сьогодні доручив профільному заступнику провести нараду з перевізниками задля забезпечення безперебійного надання послуг з пасажирських перевезень під час карантину.

Принагідно хочу звернутися до людей поважного віку. Для вас закладам торгівлі рекомендовано забезпечити пріоритетне обслуговування з 10:00 до 12:00 години дня.

Бережіть себе та будьте здорові!

 
Міський голова І.В.Діков