Що необхідно знати про коронавірусну інфекцію?

Увага! Сайт оновлюється. Деякі розділи можуть бути недоступні.

«Вони довгий час живуть на Кіпрі, але душею і серцем тут – в Україні»

«Вони довгий час живуть на Кіпрі, але душею і серцем тут – в Україні»Благодійна організація «MagicTheatreFoundation» («Фонд магічний світ театру») провела благодійну акцію на Кіпрі для збору подарунків для дітей Вишневої громади.

На Новорічні свята серед наших співвітчизників на Кіпрі був розповсюджений такий заклик приєднатися до благодійної акції:

«В Україні є таке місто – Вишневе. Воно було засновано в кінці XIXстоліття як залізнична станція. Всього кілька кілометрів від Києва, але тут інший, розмірений, неспішний темп життя. За бажанням, все місто можна обійти за пару годин. «Територія духовності та добра» – написано на біл-бордах, розвішаних по місту.

Саме тут живуть наші підопічні: 30 сімей, 50 дітей від 5-ти до 15-ти років. Ми віримо, що в кожен подарунок для них буде вкладена часточка вашої душі, любов і тепло ваших сердець, увага та турбота».

Незабаром зібрані іграшки, сувеніри, речі і солодощі були відправлені до Вишневого. Привітання пройшло в актовій залі Вишневої міської ради, подарунки отримали діти-сироти, діти позбавлені батьківського піклування, які перебувають під опікою, а також діти, які опинилися в складних життєвих обставинах.

«Хочемо подякувати всім, хто ініціював та організував таке радісне свято для дітей, – каже начальник Центру надання соціальних послуг Вишневої міської ради Оксана Мельниченко. –Особлива вдячність волонтерам Наталії та Ані Заєць, Ользі Михальській, Алісі Сусловій. Дуже дякуємо за вашу увагу і щиру дружбу».

До збору подарунків для маленьких вишнівчан долучилися також учні школи Морфосис із кіпрського міста Лімасола та їхні батьки. «Дуже приємно, що люди навіть із-за кордону, думають про наших дітей і роблять їх щасливішими, – говорить Лариса Данилова, мама одного із маленьких вишнівчан, що отримали подарунок з Кіпру. – Ми, наприклад, не завжди можемо дозволити собі побалувати свою дитину. Велика вдячність вам від нас. Хай Господь завжди благословляє».

Начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту ВМР Оксана Олексієнко також подякувала нашим співвітчизникам із-за кордону, які організували (до речі, вже не вперше) благодійну акцію в підтримку дітей Вишневої громади: «Вони довгий час живуть на Кіпрі, але душею і серцем вони тут – в Україні. Я бачила з якою радістю діти відкривали подарунки із-за кордону, як не стримували своїх емоцій. Напевно, це найбільша подяка для благодійника – бачити щасливі очі дитини. В такі моменти ти вкотре відчуваєш, що недаремно робиш свою справу».