Що необхідно знати про коронавірусну інфекцію?

Увага! Сайт оновлюється. Деякі розділи можуть бути недоступні.

Прийнято бюджет Вишневої громади

Прийнято бюджет Вишневої громади Комунальна власність міста поповнилась багатьма новими об‘єктами та ресурсами

Відбулася чергова III сесія Вишневої міської ради VIII скликання на якій головував міський голова Ілля Діков. У пленарному засіданні брали участь 34 депутати. Під завісу 2020 року було розглянуто багато питань, зокрема - пов’язаних зі зміною статусу громади та територіально-адміністративного устрою.

Депутати розглянули 43 основних та 60 земельних питань. Додатково в порядок денний було внесено 2 земельні питання.

Депутатами було затверджено міський бюджет на 2021 рік. А також затверджено великий перелік важливих міських програм.

Узгодили положення про структурні підрозділи апарату Вишневої  міської ради, перспективний план роботу Вишневої міської ради Бучанського району Київської області на 2021 рік. Затвердили Регламент Управління «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Вишневої міської ради.

Депутати узгодили питання безоплатного прийняття у комунальну власність міста майна Вишнівських загальноосвітніх закладів міста та Крюківщинської ЗОШ; Центрів розвитку дітей та юнацтва «Шанс», Школи мистецтв; ВЦТДЮ, ДЮСШ, Інклюзивно-ресурсного центру та затвердили їх статути у новій редакції.

Затвердили прийняття у комунальну власність також бібліотечного фонд та матеріально-технічну базу бібліотек: Києво-Святошинської для дорослих, Вишнівської дитячої та Крюківщинської сільської.