Що необхідно знати про коронавірусну інфекцію?

Увага! Сайт оновлюється. Деякі розділи можуть бути недоступні.

Відбулося урочисте нагородження лауреатів міської літературно-мистецької премії ім. Віктора Бабича

Відбулося урочисте нагородження лауреатів міської літературно-мистецької премії ім. Віктора Бабича 12 листопада на останній L сесії Вишневої міської ради VII скликання міський голова Ілля Діков вручив нагороди лауреатам щорічної Вишнівської міської літературно-мистецької премії ім. Віктора Бабича у номінаціях: «Література», «Образотворче мистецтво», «Музичне мистецтво», «Журналістика», «Фотомистецтво».

Переможці конкурсу на здобуття премії за 1-е місце отримали бронзові настільні скульптури «Лада», дипломи лауреата, нагрудні знаки, грошові премії. Інші учасники, які зайняли 2-і чи 3-і місця отримали дипломи та цінні подарунки.

У номінації  «Література» 1-е місце у Олени Кадюк за вірш «Вишневий вальс»; 2-е у Лариси Пальчикової за вірші: «Моє Вишневе»; «Гордість і слава», «Україночка».

У номінації «Образотворче мистецтво» 1-е місце у Марії Ціхоцької за картину «Зимовий пейзаж»; 2-е у Григорія Безпалого за картину «Алегорія»,  3-є у Іллі Аникіна за картину «І. Стравинський в гостях у сім’ї Мигая, ст. Жуляни, 1911 рік».

У номінації «Музичне мистецтво» 1-е місце отримала пісня «Вишневе – рідна земля», автор слів Микола Абесинов, автор музики Микола Середюк; 2-е отримала пісня «За Україну молиться Кобзар», автор музики Людмила Мельник.

У номінації «Журналістика» 1-е місце у Лариси Костенко за збірку історико-краєзнавчих статей; 2-е у Олександра Зайця за публікації в газетах «Культура і життя», «Рабочая газета», «Українська газета».

У номінації «Фотомистецтво» 1-е у Павла Кресана за серію фотографій «Вишневе -як воно є»;  2-е у Миколи Женілова за фотографії розбудови міста.

 

Лариса Костенко