Що необхідно знати про коронавірусну інфекцію?

Увага! Сайт оновлюється. Деякі розділи можуть бути недоступні.

Збільшили фінансування дошкільних закладів, комунальної сфери та громадських проєктів

Збільшили фінансування дошкільних закладів, комунальної сфери та громадських проєктів Зміни були внесені за рахунок перевиконання доходної частини міського бюджету.

У пленарному засіданні XLIX чергової сесії Вишневої міської ради VII скликання брали участь 28 депутатів. Вели засідання Ілля Діков і секретар ради Сергій Пишний. Депутати розглянули та затвердили 8 основних питань, 52 земельних та питання з категорії «Різне».

Враховуючи перевиконання доходної частини, вирішили збільшити доходи міського бюджету на суму 10 209 944,0 грн., а саме: за рахунок перевиконання по загальному фонду на суму 3 949 300 грн.; за рахунок субвенцій - на суму 4 849 244 грн; по спеціальному фонду - на суму 1 411 400 грн.

Вирішено збільшити видатки загального фонду міського бюджету на суму 6 929 244,0 грн. – перш за все, на дошкільну освіту. Також підтримали розвиток спорту, культури і збільшили бюджетні призначення на реалізацію проектів, які приймали участь у конкурсі «Громадський бюджет Вишневого». Зокрема, «Облаштування зон активного відпочинку на території і приміщення Вишнівського академічного ліцею «Основа» та встановлення відеоспостереження по громадському проєкту «Безпечний простір Вишнівського ліцею «Ідеал».

Видатки спеціального фонду міського бюджету також були збільшені – загалом, на суму 10 209 944,0 грн. Зокрема, на 9 млн було збільшено фінансування за статтею «Будівництво інших об’єктів соціальної та виробничої інфраструктури».

Депутатами також затверджено ряд технічних питань, зокрема, вони надали згоду на прийняття до комунальної власності територіальної громади гуртожитку по вул. Лесі Українки, 35, що перебуває в оперативному управлінні Головного управління Нацполіції в Київській області.

 

Лариса Костенко