Що необхідно знати про коронавірусну інфекцію?

Увага! Сайт оновлюється. Деякі розділи можуть бути недоступні.

Ілля Діков: «Відкрили «Яблуньку» без урочистостей, гостей і повітряних кульок»

Ілля Діков: «Відкрили «Яблуньку» без урочистостей, гостей і повітряних кульок»Новий корпус дитячого садка вже працює. Старий корпус, після капітальної реконструкції, на фінальній стадії готовності – зараз закуповуються меблі, матраци, посуд і все необхідне для того, щоби діти зайшли в повністю готові приміщення.

«Дехто вже знає, що новий корпус дитячого садочку «Яблунька» з 1 вересня відкрив двері длямалюків. В 20-х числах серпня ми отримали документи щодо введення будівлі в експлуатацію, а вже за кілька днів розпочали роботу ДНЗ. Розподілили дітей на шість груп – і вперед. Відкрили «Яблуньку» без урочистостей, гостей і повітряних кульок. 

Я думаю варто пояснити свою позицію з цього приводу. «Яблунька» - це два корпуси, один з яких будували з нуля, а в старому проводили капітальну реконструкцію. Про новий ви вже знаєте. Старий корпус зараз на фінальній стадії готовності, роботи Департаменту капітального будівництва Київської ОДА залишилося буквально на кілька днів. Місто, зі свого боку, тільки на устаткування садочку виділило 6,2 млн гривень – меблі, штори, матраци, посуд і взагалі все необхідне, щоби діти зайшли в повністю готові приміщення.

Гадаю, що це станеться вже дуже скоро. І саме тоді, коли відкриє двері для дітей також старий корпус «Яблуньки», у нас буде слушна нагода розрізати символічну стрічку».