Що необхідно знати про коронавірусну інфекцію?

Увага! Сайт оновлюється. Деякі розділи можуть бути недоступні.

Вишневе знімає обмеження на роботу садочків

Звернення міського голови Іллі ДіковаЗвернення міського голови Іллі Дікова

З 27 липня,у наступний понеділок, Вишневе знімає обмеження на роботу дошкільних навчальних закладів. Всі державні садочки міста будуть відкриті.

Я не один раз обговорював це питання з нашими лікарями. Вони вважають, що ризик виправданий. Епідемія, на жаль, не йде на спад, але вже досить довгий час кількість нових випадків захворювання знаходиться на одному рівні. Тобто, ситуація знаходиться під контролем, у нас немає стрімких спалахів інфекції – і, сподіваюся, що не буде. Коли мова йде про життя та здоров’я дітей, краще перестрахуватися.

Кількість дітей в групах буде обмеженою. За цей тиждень співробітники ДНЗ мають обдзвонити батьків всіх вихованців для того, щоби з’ясувати, в яких сім’ях є термінова необхідність відвести дитину в садочок. Передусім, це ситуації, коли обоє батьків працюють. Якщо ж у вас є можливість залишити дитину вдома, краще так і зробити. Ви самі чудово знаєте, як легко підхопити інфекцію в садочку – діти грають, спілкуються і навряд чи будуть завжди тримати двометрову дистанцію одне від одного.

Від директорів ДНЗ я вимагаю щоденно доповідати про ситуацію в кожному садочку. У будь-якому разі, я залишаю за собою право повернутися до запроваджених обмежень, якщо виникне бодай натяк на небезпеку. Звичайно, працівники закладів забезпечені всім необхідним для того, щоби приймати маленьких вихованців, дотримуючись всіх правил та рекомендацій Міністерства охорони здоров’я.

Поступово Вишневе повертається до звичного ритму життя. Крок за кроком знімаються обмеження в сфері освіти, культури, індустрії розваг та надання послуг населенню. Але все одно я вас дуже прошу не забувати про прості правила безпеки, які рятують життя. Маски, дистанція і, за можливості, обмеження контактів з іншими людьми. Бережіть себе та своїх близьких.