Що необхідно знати про коронавірусну інфекцію?

Увага! Сайт оновлюється. Деякі розділи можуть бути недоступні.

«Кількість місць в садочку «Намистинка» збільшиться вдвічі»

«Кількість місць в садочку «Намистинка» збільшиться вдвічі»Міський голова Вишневого Ілля Діков прокоментував переїзд районного відділення Пенсійного фонду з приміщення дитячого садочку.

«Хочу прояснити позицію міської влади з приводу переїзду Пенсійного фонду з Вишневого до Софіївської Борщагівки. Ми досить довго судилися за це приміщення. Нагадаю, що відділення Фонду займало одне крило ДНЗ «Намистинка», в той час, як у міста є потреба у додаткових місцях в дитячих садочках.

Дошкільна освіта – один із найголовніших пріоритетів міської влади. Нагадаю, з якими зусиллями нам довелося запускати ДНЗ «Колобок». Як ми боролися за реконструкцію садочка «Яблунька» та будівництво нового корпусу поруч із старим. Пошук фінансування, узгодження із усіма інстанціями державної влади – це все не такий простий процес. До речі, по «Яблуньці» депутати вже проголосували за закупівлю всього необхідного устаткування садочку. Сподіваюся, що ми вже на фінішній прямій.

Я веду до того, що у нас на рахунку кожне місце в дитячому садочку. І ситуація, коли половина «Намистинки» зайнята під відділення Фонду – для нас була абсолютно неприйнятною. Як тільки Фонд повністю залишає приміщення, ми одразу ж починаємо ремонт, готуємо садок для дітей».