Що необхідно знати про коронавірусну інфекцію?

Увага! Сайт оновлюється. Деякі розділи можуть бути недоступні.

За рахунок вільних залишків загального фонду, депутати збільшили видатки на дошкільну освіту та благоустрій

За рахунок вільних залишків загального фонду, депутати збільшили видатки на дошкільну освіту та благоустрійВідбулося пленарне засідання чергової XLVII  сесії Вишневої міської ради VIIскликання.

Засідання вів міський голова Ілля Діков, у роботі сесії взяло участь 29 депутатів.

Перед початком пленарного засідання, депутатам було здійснено температурний скрінінг.

На сесії було розглянуто 5 основних питань:

-  Затвердження звіту про виконання міського бюджету за І квартал 2020 року;

-  Внесення змін до рішення про міський бюджет на 2020 рік;

-  Затвердження змін та доповнень до  програми організації громадських та інших робіт тимчасового характеру на території м. Вишневе;

-  Внесення змін до рішення XLIIсесії Вишневої ради VIскликання «Про затвердження переліку об’єктів, які перебувають у комунальній власності територіальної громади м. Вишневе і затверджені за КП «Вишнівськтеплоенерго».

-  Надання дозволу на списання з балансу КП «Вишнівськводоканал» основних засобів.

Також депутати розглянули певний перелік земельних питань та обговорили різні поточні питання життєдіяльності міста.

Під час засідання було затверджено звіт про виконання міського бюджету по доходах у сумі  81 045 718,79 грн, по видатках – 59 007 023,21 грн.

Внесено зміни до рішення Вишневої ради «Про міський бюджет». Зокрема, за рахунок вільних залишків коштів загального фонду станом на 01.01.2020 року збільшили  видатки загального фонду і спрямували їх на надання дошкільної освіти на суму 2 800 000,00 грн.; на експлуатацію та технічне обслуговування житлового фонду на суму 48 600,0 грн (на КП ГГК).

За рахунок передачі залишку коштів загального фонду станом на 01.01.2020 року до бюджету розвитку збільшили також видатки спеціального фонду міського бюджету на суму 8 640 00,00 гр. (на надання дошкільної освіти, організацію благоустрою та на інші потреби міського господарства).

Щодо змін та доповнень до програми організації громадських та інших робіт тимчасового характеру затверджено наступний перелік таких робіт:

-  благоустрій та прибирання вулиць;

-  комплексне прибирання місць загального  користування, будинків;

-  ліквідація сміттєзвалищ;

-  вантажно-розвантажувальні роботи;

-  косіння трави, обрізання кущів і дерев;

-  очищення підвалів житлових будинків від забруднень.

Депутати надали дозвіл на списання з балансу КП «Вишнівськводоканал» основних засобів, непридатних до експлуатації і внесли зміни до рішення XLIIсесії Вишневої міської ради VIскликання «Про затвердження переліку об’єктів, які перебувають у комунальній власності територіальної громади м. Вишневе і закріплені за КП «Вишнівськтеплоенерго».