Що необхідно знати про коронавірусну інфекцію?

Увага! Сайт оновлюється. Деякі розділи можуть бути недоступні.

Кабмін схвалив утворення 45 нових громад Київщини

Кабмін схвалив утворення 45 нових громад Київщини Склад Вишневої ОТГ досі залишається під питанням

Загалом, на Київщині має бути 69 територіальних громад. 24 з них вже функціонують, ще 45 мають бути утворені після місцевих виборів у жовтня 2020 р. Для більшості громад,затверджений план є остаточним і змінам не підлягає. Але не для Вишневого.

Кілька громад Києво-Святошинського району, зокрема і Вишнева, ще очікують урядового рішення щодо поділу та кордонів. Щодо остаточного складу нашої ОТГ розглядалося кілька конфігурацій.

Були варіанти, що окрім Вишневого до громади увійдуть села Крюківщина, Святопетрівське, Гатне та Віта-Поштова, але потім в уряді вирішили виділити окрему Гатненську ОТТ (Гатне разом із селом Віта-Поштова). Інші два села також під питанням. Крюківщина може відійти до Борщагівської ОТГ, а Святопетрівське – до Білогородської. В такому випадку склад нашої територіальної громади буде обмежений кордонами, власне, Вишневого.

Відповідні доопрацювання мали бути внесені протягом трьох днів, але остаточне рішення Кабінет міністрів України досі не оприлюднив. Чекаємо.

Нагадаємо, що протягом останніх двох років Вишневе збиралося об’єднуватися в одну громаду із Крюківщиною. Проект пройшов усі необхідні стадії громадського обговорення, схвалення і затвердження на рівні обласних органів влади. Обидва населених пункти мають досить протяжну спільну межу, а головне – спільні проблеми та інтереси

В будь-якому разі,Вишнева громада проходить по всіх параметрах спроможності ОТГ, хоч це буде окремо місто, чи ми все ж таки об’єднаємося із Крюківщиною. Зокрема розраховано, що бюджет громади, після утворення ОТГ, збільшиться у два з половиною рази.