Що необхідно знати про коронавірусну інфекцію?

Увага! Сайт оновлюється. Деякі розділи можуть бути недоступні.

Відбулася XLVI позачергова сесія Вишневої міської ради VII скликання

Відбулася XLVI позачергова сесія Вишневої міської ради VII скликанняДепутати проголосували за те, щоби виділити кошти на придбання спецтехніки для підприємств ЖКГ та збільшити бюджетні призначення на організацію благоустрою і технічне обслуговування житлового фонду.

У пленарному засіданні брали участь 22 депутати. Головував на сесії міський голова Ілля Діков. На порядок денний було винесено три питання: Про внесення змін до рішення  «Про міський бюджет Вишневої міської ради на 2020 рік; «Про внесення змін та доповнень до п.7 Програми економічного,  соціального та культурного розвитку м. Вишневе на «2020 рік»; «Про внесення змін до рішення XLVсесії VIІ скликання № 1-01/XLV7-9від 16.04.2020 р. «Про надання дозволу КП  «Управління  комунального господарства» на укладання договору фінансового лізингу для придбання спецтехніки»».

Було, зокрема, вирішеноза рахунок коштів субвенції з районного бюджету збільшити доходи спеціального фонду на суму 8 000 000,0 грн. та  видатки  спеціального фонду міського бюджету ( бюджету розвитку) на придбання спецтехніки для підприємств ЖКГ.

Також вирішено збільшити  видатки  загального фонду на експлуатацію та технічне обслуговування житлового фонду на суму 3 039 600,0 грн. для КП «УМГ» і збільшити бюджетні призначення на організацію благоустрою, на суму 1 035 000,0 грн. для КП «УКГ».

За рахунок передачі залишку коштів  загального фонду до бюджету розвитку затвердили збільшення видатків спеціального фонду на суму 3 044 500,0 грн. на потреби підприємств( КП «УМГ», КП «УКГ», КП «Вишнівськводоканал»).

Крім того, затвердили  збільшення видатків спеціального фонду міського бюджету за рахунок залишку коштів спеціального фонду, на суму 140 000,0 грн. на нагальні потреби міста (виконання заходів, предмети, матеріали, обладнання та  інвентар).

Постановили внести зміни до річного та помісячного розпису асигнувань за відповідними бюджетними програмами та видатками.

Депутати затвердили зміни до Програми економічного, соціального та культурного розвитку м.Вишневе на 2020 рік.

Підтримали внесення змін в рішення попередньої сесії Вишневої міської ради від.16,04 2020 року «Про надання дозволу КП « УКГ» на укладання договору фінансового лізингу для придбання спецтехніки».