Що необхідно знати про коронавірусну інфекцію?

Увага! Сайт оновлюється. Деякі розділи можуть бути недоступні.

“Відвідування кладовища – суворо заборонено”

“Відвідування кладовища – суворо заборонено” Міський голова Ілля Діков звернувся до вишнівчан з приводу обмеження доступу на кладовище в Поминальні дні.

«Завжди на Поминальні дні тисячі вишнівчан приходять на кладовище провідати могили своїх близьких та рідних. На жаль, цього року зробити це буде неможливо. Надто велика кількість людей, що захворіли на коронавірус. Тому відвідування кладовища буде обмежено на час дії карантину.

Це сумне, але необхідне в наш час рішення. Ми не можемо ризикувати вашим здоров’ям, тим більше, що значна частина тих, хто приходить на могилки для спомину померлих – люди похилого віку, які знаходяться в зоні найбільшої небезпеки. Отже, кладовище буде працювати виключно для організації поховань та проведення ритуальних обрядів. В інших випадках, відвідування кладовища – суворо заборонено до того часу, поки не будуть зняті карантинні обмеження.

Так само як і вам, мені є кого провідати і є кого згадати на Поминальні дні. Але цього разу, я залишаюся вдома. Те саме прошу зробити і вас».