Що необхідно знати про коронавірусну інфекцію?

Увага! Сайт оновлюється. Деякі розділи можуть бути недоступні.

Допоки погода дозволяє

Допоки погода дозволяє Завдяки аномально теплій зимі працівники комунальних служб проводять роботи, більш типові для весни та осені.  

Заступник директора КП «УКГ» Вишневої міської ради Віктор Гаращук розповів, що у 2020 році підприємство продовжить роботи з благоустрою в місті, зокрема прибудинкових територій:

“Зараз, поки дозволяє погода, працівники «УКГ» проводять роботи з обрізання та розріджування дерев. Роблять ямковий ремонт доріг. А також утилізовують ялинки, які мешканці виносять після новорічних свят.

Також ми завершили реконструкцію бювету за садочком «Чебурашка», навпроти 4 школи. Там вже встановлено нову альтанку та зроблено благоустрій території.

Зараз розробляється проектно-кошторисна документація на роботи 2020 р. В планах – цього року завершити благоустрій прибудинкових територій. Роботи багато як на південній, так і на північній сторонах міста. Також потрібно дещо доробити по парках і скверах – встановити полив, освітлення там, де ще немає. Якщо не буде морозів, заплановані на об’єктах роботи розпочинаємо в найближчі дні».