Що необхідно знати про коронавірусну інфекцію?

Увага! Сайт оновлюється. Деякі розділи можуть бути недоступні.

Ветеранів цікавить майбутнє громади

Ветеранів цікавить майбутнє громади На Раді ветеранів Вишневого у мера Іллі Дікова запитували, чи зможе Об’єднана територіальна громада збудувати Палац культури та шляхопровід через залізничні колії.

Рада ветеранів Вишневого на своє чергове засідання запросила Іллю Дікова для того, щоби міський голова відповів на ряд запитань стосовно подальшого розвитку нашого міста.

Виявилося, що окрім цілком конкретних питань по благоустрою, тарифам та роботі комунальних служб, ветерани також проявляють великий інтерес до проекту об’єднаної територіальної громади. Їх цікавило те, чи матиме ОТГ після об’єднання Вишневого та Крюківщини фінансову спроможність збудувати шляхопровід через залізничні колії, діагностичний центр, Палац культури та також деякі інші соціальні об’єкти.

Про ОТГ Ілля Діков говорив з певним оптимізмом. Безумовно, в майбутньому громада буде мати значно більше можливостей для вирішення своїх нагальних питань. Але мер висловив сподівання, що хоча б деякі проекти вийде реалізувати ще до створення ОТГ, за рахунок допомоги з боку районного та обласного бюджетів. Зокрема, Ілля Валерійович відзначив ті зусилля, які Київська ОДА приклала для фінансування добудови 1-ї школи у Вишневому в цьому році. Будівля закладу вже майже готова. Є надії на таку ж плідну співпрацю і по дитячому садочку «Яблунька», що на Південній стороні міста.