Що необхідно знати про коронавірусну інфекцію?

Увага! Сайт оновлюється. Деякі розділи можуть бути недоступні.

Вивіз сміття, якість і народний контроль

Вивіз сміття, якість і народний контрольЗаява міського голови Іллі Дікова щодо складних питань ЖКГ, які потрібно вирішити найближчим часом.

Перше. Я хочу звернутися до мешканців Вишневого і запевнити Вас, що всі питання з приводу своєчасного вивозу сміття будуть вирішені. Наше місто завжди славилося чистотою, охайністю і гарною роботою комунальних служб. І саме так буде в майбутньому.

Друге. Комунальники. Мені відомі всі об’єктивні та суб’єктивні причини, чому виникли ці ускладнення із вивозу сміття. Але жодна з них не може бути виправданням ні для міської влади, ні для комунальних служб. Системна робота має бути налагоджена максимально швидко.

Третє. Якість. Незважаючи на те, що всі сили зараз кинуті на вирішення питання з вивозу сміття, це не привід закинути всі інші комунальні послуги. Якщо у Вашому домі «забули» про вчасне прибирання під’їздів чи обслуговування внутрішньобудинкових мереж, звертайтеся до міської влади. Я нагадаю тим, кого це стосується.

Четверте. Контроль. Якщо є питання з приводу роботи комунальників, записуйте телефонні розмови та зустрічі з представниками УМГ, УКГ, водоканалу, теплоенерго та інших служб. Співробітник комунальних служб має бути коректним та ввічливим. Крапка.

П’яте. Жодних платежів «на руки». Всі послуги, які перераховані в договорі між мешканцями будинку, мають бути виконані без питань і зайвих витрат. Ви їх вже оплатили. Таким чином, нічого давати не треба. Якщо, знов-таки, виникають питання, Ви знаєте куди звертатися.