Що необхідно знати про коронавірусну інфекцію?

Увага! Сайт оновлюється. Деякі розділи можуть бути недоступні.

Віталій Плескач і Юрій Лісничий закликають вишнівчан до повалення влади у місті

 Віталій Плескач і Юрій Лісничий закликають вишнівчан до повалення влади у місті24 лютого в актовій залі міської ради зібралося близько однієї сотні вишнівчан. Для чого саме, більшість з них не розуміла. В чому справа дізнавалися наші кореспонденти.

Вишніський активіст Віталій Плескач та депутат міської ради Юрій Лісничий користуючись суспільно-політичною кризою в Україні намагаються дестабілізувати ситуацію у Вишневому. Починаючи з 21 лютого вони закликають людей на мітинги до міської ради.

Вимагають від влади складання партійних квитків з вибаченням перед українцями за події у столиці, що трапились на минулому тижні; люстрації влади; розпуск фракції Партії регіонів у Вишневому, складання повноважень міського голови та секретаря ради. Варто зазначити, що на ці зібрання приходить близько 70 чоловік. Половина з них, вишнівчани, що підтримують міського голову Іллю Дікова та його команду.

Віталій Плескач і Юрій Лісничий виступають від імені жителів Вишневого, від всіх його мешканців. Хоча реальної підтримки вишнівчан вони не мають, зогляду на кількість мітингувальників на зібраннях. Суспільною підтримкою вони  не користуються. Лише провокують і підбурюють мирних жителів до  повалення влади у місті, створюють суспільну напругу, користуються популістськими лозунгами. Пара Плескач-Лісничий не пропонує конструктивних дій щодо розвитку життєдіяльності міста. Складається враження, що вони керуються жагою до влади будь-якою ціною

Під час зібрання жоден з присутніх виступити на підтримку Плескача-Лісничого не висловив бажання.

“Міський голова, це  впершу чергу господарник, - зазначив мер Вишневого Ілля Діков. - Якщо до мене є запитання щодо життєдіяльності міста та комунального господарства, я готовий говорити та давати відповіді”.

Також Ілля Валерійович розповів, що він і секретар ради Олександр Самойленко на сьогодні не є членами Партії регіонів.