Що необхідно знати про коронавірусну інфекцію?

Увага! Сайт оновлюється. Деякі розділи можуть бути недоступні.

Таємниці створення в’їзного знаку

Таємниці створення в’їзного знакуПереможниця конкурсу на «В'їзний знак у місто Вишневе» Світлана Малецька кінцевий варіант проекту побачила уві сні. Дівчина говорить, що в цьому проекті їй вдалося поєднати три якостікористь, міцність та якість.

За словами авторки проекту, коли починається проектування об’єкту існують певні критерії від яких варто відштовхуватись до початку будь-якої роботи. Зокрема це історія, місцевість, кліматичні та географічні умови та геральдика. Під час розробки концепції свого проекту юна архітекторка відштовхувалась від історії та геральдики міста. Метою Світлани було відобразити молодість та перспективність Вишневого. Не зважаючи на те, що дівчині усіляко радили пов’язати тематику з назвою міста, вона вирішила не змінювати своєму внутрішньому відчуттю.

Світлана Малецька родом з Кіровограду, наразі мешкає у Києві де навчається в Університеті будівництва та архітектури, а у Вишневому проходить магістерську практику. Вже тут, під час роботи, їй запропонували взяти участь у конкурсі. Дівчина охоче погодилась, бо всім серцем воліла довести собі, що може створити щось особливе.

«Знайомі пропонували відобразити в’їзний знак у вигляді дерева, яке було б близьким до назви міста. Проте я все ж таки відштовхувалась від геральдики та девізу Вишневого. Відповідно, цей слоган я намагалася інтерпретувати у своєму розумінні. На геральдиці зображено голуба - я вважаю це гарним символом для молодого міста», - розповідає дівчина.

Тому молода архітекторка вирішила, що символічне крило птаха у вигляді в’їзного знаку дуже вигідна і оригінальна ідея для міста. Проте з цього етапу труднощі тільки почались. Під час малювання ескізів відчувалась легкість та неординарність ідеї, проте на етапі прив’язування об’єкту до матеріалів, відповідного масштабу та реального розміру, проект втрачав привабливість та родзинку, яку авторка хотіла передати.

 Кожного разу коли Світлана намагалася так чи інакше переробити свою роботу результат залишався той самий. З тяжкими думками дівчина лягла спати і ідея прийшла уві сні. Навіть готуючи диплом бакалавра рішення стосовно розвязання проблеми з плануванням будівлі прийшло також уві сні. За словами авторки вона побачила той легкий образ який можливо відтворити у житті.

 Отримати перемогу у конкурсі для дівчини було повною несподіванкою, бо навчаючись в університеті далеко не завжди отримує п’ятірки. У навчанні для Світлани головним є далеко не оцінка, а отримані знання, які вона надалі зможе застосувати на практиці. А невисокі бали зазвичай через затримку роботи, бо в кожен ескіз дівчина намагається вкласти частку себе. Цей конкурс був засобом довести самій собі, що вона здатна на щось більше, ніж студентські курсові.