Що необхідно знати про коронавірусну інфекцію?

Увага! Сайт оновлюється. Деякі розділи можуть бути недоступні.

По-діловому про життя Вишневого

По-діловому про життя ВишневогоМіський голова Ілля Діков провів зустріч з керівниками громадських організацій міста, яка відбулася в актовій залі Вишневої міської ради 12 лютого.

На зборах обговорювалися основні питаннія життєдіяльності та благоустрою міста. Головною темою зібрання стало спростування чуток про безлад та припинення роботи деяких підприємств у зв’язку з подіями на Майдані Незалежності. «Відсутність інформації породжує різні недомовки, фантазії, яких не повинно бути. В процесі діалогу ми повинні пояснити людям, що відбувається. Вони повинні знати як живе місто. Я завжди відкритий для спілкування з містянами і намагатимуся відповісти на будь-які питання», - зауважив мер Вишневого Ілля Діков.

На зустрічі були присутні керівники всіх громадських організацій Вишневого. Всі беззаперечно підтримали Іллю Валерійовича в його прагненні тримати вишнівчан в курсі подій та не давати перетворювати життя міста на хаос. «Я, як голова Всеукраїнського об’єднання громадських організацій «Українатериторія життя», - розповідає Олександр Леонов, -  обома руками підтримую такі заходи. Я дуже вдячний Іллі Валерійовичу за стабільність, особливо порівняно з тим, що відбувається в нашій країні». А щоб допомагати не словом, а ділом Всеукраїнське об’єднання громадських організацій «Українатериторія життя» цьогоріч планує провести ряд акцій, флешмобів, профілактичних занять в межах роботи з людьми, які належать до групи ризику, тобто є алко- та наркозалежними.

Керівник міжнародного благодійного фонду «Місія відродження нації» Наталія Зайцева пишається тим, що Вишневе в будь-якій ситуації залишається містом духовності та добра. Також вона радіє, що у нашому населеному пункті не виникають заворушення: «У нас немає людей, які намагаються бомбардувати та руйнувати державу. Слава Богу, що ми сьогодні зібралися тут. Я вважаю, що для досягнення позитивного результату необхідно багато працювати».

Депутат Вишневої міської ради та активний громадський діяч Оксана Олексієнко дуже добре знайома з проблемами та страхами громади, тому вважає, що ця зустріч - ідеальне рішення для того, аби працівники громадських організацій могли заспокоювати людей, які звертаються до них за роз’ясненнями: «Вишневе таке компактне, що чутки тут розходяться швидко: то говорили, що захопили мерію, або завівся якийсь маніяк і тепер страшно випускати дітей на вулицю… А коли з’явилася палатка, люди боялися, щоб у нас теж не було Майдану. Тому тут зібралися активні громадські діячі та обговорили дану ситуацію. Дуже приємно, що всі дотримуються однієї думки, всі хочуть стабільності та миру. Ніхто не зважає на політичні переконання, бо є одна спільна справа: в нашому місті повинно бути спокійно та затишно».

Анна Лапенкова