Що необхідно знати про коронавірусну інфекцію?

Увага! Сайт оновлюється. Деякі розділи можуть бути недоступні.

Вшановано матерів загиблих воїнів-афганців

Вшановано матерів загиблих воїнів-афганців12 лютого делегація у складі воїнів-афганців, матері та вдови загиблих воїнів, на чолі з головою районної організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Ларисою Козленко взяли участь в урочистих заходах, що відбулися в Київоблдержадміністрації з нагоди відзначення 25-ї річниці виведення військ з Афганістану та вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Заходи пройшли за участі голови КОДА Анатолія Присяжнюка, першого заступника голови Київоблради Юрія Павлова, голови Київської обласної організації УСВА Іван Коваль, голови Комітету сімей військовослужбовців загиблих в Афганістані та інших закордонних країнах Олени Гаврилюк, ветеранів бойових дій, рідних загиблих, військовослужбовців і членів патріотичних об'єднань.

Під час промови губернатор Київщини подякував усім ветеранам за їх величний подвиг для свого народу та висловив співчуття матерям, сини яких загинули у війні, та вдовам. Також Анатолій Присяжнюк наголосив, що наразі значна увага держави та представників влади зосереджена на питаннях соціального захисту ветеранів-афганці, воїнів інтернаціоналістів, учасників бойових дій та сім’ям загиблих:

«Ми не стоїмо осторонь вирішення нагальних питань соціального захисту наших ветеранів. Президент України неодноразово наголошує на важливості турботи та підтримки кожного, хто відстоював мир і злагоду у суспільстві. Сьогодні обласна влада контролює питання належного медичного забезпечення ветеранів, відведення путівок санаторно-курортне лікування, забезпечення спецавтотранспортом та виділенням ордерів на житло».

Як зауважив голова громадської спілки ветеранів Афганістану Іван Коваль, сьогодні досить відчутна допомога, увага та підтримка від влади, яка проявляється на добрих справах: не лише у разових матеріальних виплатах, забезпеченні ліками, коштами на протезування, реабілітацію, а через відповідні соціальні програми та проекти.

Під час урочистостей голова КОДА нагородив подяками та цінними подарунками ветеранів, а також вдів загиблих воїнів та матерів, сини яких не повернулися з поля бою. Серед них – голова Вишнівської міської організації УСВА (воїнів-інтернаціоналістів) Олег Свінціцький, мати загиблого у 1981 році Сергія Ловягіна з Тарасівки Ольга Іванівна Федоренко, вдова загиблого в 1983 році вишнівчанина Степана Недашківського Олександра Михайлівна, мат загиблого в 1984 році вишнівчанина Олександра Мішина Раїса Андріївна, батько загиблого у 1984 році Олега Михайлюка з Мироцького Іван Пилипович.

Після завершення урочистостей, за участі присутніх на заході, відбулося покладання квітів до Меморіального комплексу загиблим в Афганістані.