Що необхідно знати про коронавірусну інфекцію?

Увага! Сайт оновлюється. Деякі розділи можуть бути недоступні.

«Ренесансівці» відкрили сезон перемог

«Ренесансівці» відкрили сезон перемог1 лютого в спорткомплексі «Меридіан»пройшов щорічний турнір спортивно-бального танцю Кубок Ренесансу м. Вишневе. У змаганняхвзяли участьпонад 300 пар з Вишневого, Києва, Борисполя, Броварів, Вишгороду, Ірпіня, Донецька. Організатором турніру виступив Клуб спортивного танцю Ренесанс.

Вихованці клубу показали хороші результати і у черговий раз довели, що у Вишневому живуть і підростають талановиті діти. У категорії «Діти школа» перше місце в золотому фіналі посіла пара Данило і Анастасія КазначеєвиБебі соло» у срібному фіналі здобула найменша вихованка Софійка Міронець, якій лише 4 рочки!

Чимало вихованців колективу посіли на турнірі перші місця. Це не дивно, адже «ренесансівці» танцюють, наче дихають. У категорії «ЮВ 1 школа соло» перше місце в золотому фіналі посіла Дар'я Гріщенок, у «ЮН 2 «Е» клас соло латина» перше місце і кубок взяла Вікторія Хижняк, в «ЮВ 1 Е клас соло» друге почесне місце на п'єдесталі посіла Вікторія Полякова.

Конкурс виявився плідним на перемоги і у Вишневе,за європейську і латиноамериканську програму укатегорії «ЮВ 1 Е класс»,двакубка відвезли пара Георгій Арутюнян і Діана Радченко. А кубок Ренесанс завоювалапара Михайло Ірчак та Олександра Пащенко.Окрім того серед переможців були пари: Богдан Дерев'янко і Дар'я Грабарчук, Богдан Андрієвський і Анастасія Камінська.

Вихованці вишнівського клубу спортивно-бального танцю Ренесанс вже більше 10 років відстоюють честь свого міста на районних, обласних, зарубіжних турнірах і фестивалях.Цей турнір не став винятком.