Що необхідно знати про коронавірусну інфекцію?

Увага! Сайт оновлюється. Деякі розділи можуть бути недоступні.

У собак лише один недолік - вони вірять людям

У собак лише один недолік - вони вірять людямМи вже не раз розповідала читачам про громадську організацію «В добрі руки», яка займається утриманням та піклуванням про безпритульних тварин. За півтора роки свого існування працівники притулку надали допомогу значній кількості чотирилапих безхатченків.

Голова ГО «В добрі руки» Катерина Жуковська починала свою роботу в притулку майже самостійно. За півтора роки вже сформувався повноцінний колектив, де кожен має свої обов’язки. На даний час продовжується зведення вольєрів та приміщення, де буде вже власна операційна та «кімнати» для котів. На початку своєї діяльності Катерина Жуковська вважала, що 50 тваринок це достатня кількість для притулку, але зараз свою домівку тут отримало 95 собак.

Минулий рік виявився дуже плідним, тому підбиваючи підсумки Катерина Володимирівна почала з подяки: «Хотілося б подякувати міській раді, а особливо меру міста Іллі Дікову, програмі «Тижневик Вишневого», Першому Національному каналу та небайдужим волонтерам, благодійному фонду «Happy paw», який щомісячно забезпечує притулок кормом для тварин, ветеринарній клініці VET.UA, яка «витягує» чотирилапих з того світу, Інтернет-порталу «Супер діл», який в кінці року запровадив благодійну акцію збору коштів для котів і, завдяки сердечним людям, було зібрано достатню суму, а також компанії Детта, яка часто допомагає знижками».

237 собак та 85 котів за минулий рік отримали допомогу в притулку. Саме завдяки Катерині Жуковській та колективу ці беззахисні створіння отримали ще один шанс на порятунок та відчули людську любов і увагу, якої безмежно потребують. Протягом цього часу тут було простерилізовано 243 собаки та 84 кішки.
Деякі мешканці міста, знаючи, що у Вишневому працює притулок для тварин, без зайвих питань раді спекатися від нещасної істоти. Все частіше трапляються випадки, коли в коробочці підкидають маленьких беззахисних створінь: «Просто біля воріт люди залишають цуценят і вважають, що таким чином вони вже влаштовані, але це не так, – розповідає Катерина Жуковська. – Чотирилапі знаходяться в притулку, але якщо декому з них не випаде шанс, він може до кінця своїх днів залишитися тут. Це не життя, а тюрма для бідної тварини. Найперше це дефіцит уваги, любові та спілкування».
 

Лише за 10 днів минулого місяця надійшло 22 цуценяти і всі вони були викинуті напризволяще своїми ж господарями. Невже можна бути такими безсердечними до своїх домашніх тварин? Вигнати з дому собачку, яка вас любила, ким би ви не були, яка сподівалася отримати повагу та тепло. Це не зрозуміти тим, хто віддає весь свій вільний час домашнім улюбленцям.
 

Дивно, але Катерина Жуковська вдома має аж 9 собак та 5 котів. Ось справжня любов до тварин, яка не вимірюється кількістю, вона безмежна. Серце цієї жінки відкрите для всіх нещасних істот.

Тож, якщо нашому читачу не байдужа благодійна діяльність направлена на покращення умов життя безпритульних тварин, є можливість допомогти притулку. Зокрема для волонтерів, які бажають долучитися до допомоги та які можуть викликати в собаки довіру до людей; навчити її взаємодії з людьми; адаптувати до умов міського середовища. Допомогти у пошуках нового дому: фото- і відеозйомкою тварин; складанням словесного «психологічного» портрету собаки; розміщенням оголошень в каталогах, на дошках оголошення, в газетах. Пошуки попередніх господарів: підготовка макетів і розклеювання оголошень; розміщення оголошень в Інтернеті; перегляд оголошень про втрачених тварин.
 

Також будь-яка допомога може бути корисною. Притулку можна допомогти матеріально: повідками, нашийниками, іграшками, мисками для собак різних розмірів; бинтами, шприцами, ковдрами, старою постільною білизною чи рушниками, пакетами для сміття; соломою, сіном, тирсою; піпетками для обробки собак і цуценят від паразитів; вакцинами; крупами для каш.

Фінансово: громадська організація «В добрі руки», код ЄДРПОУ 38379580, Р/с 26001053125261 в Київському ГРУ, ПАТ КБ «Приват банк» МФО 321842; карточка ПриватБанк 4405 8858 3081 5590 відкрита на Жуковську Катерину Володимирівну.