Що необхідно знати про коронавірусну інфекцію?

Увага! Сайт оновлюється. Деякі розділи можуть бути недоступні.

Відкриття нового денного стаціонару на Київщині

Відкриття нового денного стаціонару на КиївщиніЖителі міста Буча тепер зможуть отримувати медичну допомогу недалеко від дому, адже сьогодні за участю голови Київської облдержадміністрації Анатолія Присяжнюка та Бучанського міського голови  Анатолія Федорука було відкрито денний стаціонар та клініко-діагностичний комплекс Бучанської міської поліклініки.

- Соціальні ініціативи Президента - це фактично орієнтир для подальшого руху, як в медичній галузі так і в інших напрямах реформ у регіоні. Сьогодні ми велику увагу приділяємо на раннє  виявлення та профілактики онкозахворювань, - сказав Анатолій Присяжнюк.

У денному  стаціонарі створені  комфортні умови для пацієнтів для  покращення його медичного обслуговування та профілактики різних захворювань. Тут буде функцію два  відділення: діагностичний та денний стаціонар, а також проводитися прийом пацієнтів. Денний стаціонар Бучанської міської поліклініки  розрахований на 30 ліжок та в подальшому планується робота медичного закладу у дві зміни. Під постійним наглядом лікаря хворі отримають  необхідне, висококваліфіковане лікування.

- Сьогоднішній день проходить під гаслом «Разом все можливо», щоб об’єднати всі зусилля громадськості для зменшення захворювання населення від  будь-яких хвороб, а особливо  від раку та інших онкологічних захворювань. Адже саме сьогодні відзначається Всесвітній день боротьби з раком. - наголосив Анатолій Присяжнюк. - Ми повинні донести інформацію до кожного, не боятися проходити медичний огляд, адже своєчасно виявлене захворювання на ранній стадії, зокрема, онкологічне  перестає бути вироком і за сучасних медичних технологій  може бути успішно вилікуване.  

Як зазначив очільник області, саме профілактика захворювань, через розвиток інституту сімейного лікаря та укріплення первинної ланки медичної допомоги один з пріоритетів реформи медичного обслуговування, проголошеної Президентом України у Програмі економічних реформ. На первинному рівні має бути наближена до пацієнта мережа амбулаторій сімейної медицини, денних стаціонарів та клініко-діагностичних комплексів.

- До кінця осені в Бучі плануємо відкрити ще один такий стаціонар, а також з березня місяця до міста повернеться невідкладна медична допомога, - розповів Анатолій  Федорук.