Що необхідно знати про коронавірусну інфекцію?

Увага! Сайт оновлюється. Деякі розділи можуть бути недоступні.

Дитяча поліклініка майже готова до відкриття

Дитяча поліклініка майже готова до відкриття6 лютого до Вишневого з візитом прибули голова Київської ОДА Анатолій Присяжнюк та голова Києво-Святошинської РДА Володимир Пак, аби проінспектувати стан реконструкції дитячої поліклініки.

У Вишневому є дитяча поліклініка, але з роками вона втратила свою функціональність, адже  має недостатню площу. Саме з метою покращення приміщення та забезпечення кращого лікування дітей було розпочато реконструкцію. «Сьогодні перед владою країни стоїть завдання створити комфортні умови для проведення діагностики та лікування в першу чергу дітей. І не важливо чи це обласний центр чи інший населений пункт», – зауважив Анатолій Присяжнюк.

 Ремонтні роботи закінчено, залишилося облаштувати приміщення поліклініки меблями та обладнанням, яке невдовзі буде закуплено. В перелік оснащень входять кардіологічні апарати, апарати УЗД та устаткування для маніпуляційних кабінетів. Тому поліклініку планують ввести в експлуатацію вже з середини травня цього року. Як запевнив губернатор, дитяча поліклініка Вишневого буде зразковою не тільки в Київській області, а й в Україні загалом.

Міський голова Ілля Діков підкреслив: «Та площа дитячої поліклініки, що вже готова, повинна покрити всі потреби міста. Кожному педіатру та спеціалізованому лікареві буде виділений окремий кабінет з якісним ремонтом».

На даний час у Вишневому на обліку знаходиться приблизно 6 тис дітей, також отримати лікування тут зможуть діти сусідніх сіл. «Найдорожче, що є у світіце людина, а тим паче беззахисна дитина. Ми зобов’язані зробити все, в першу чергу для дитини: дитячі центри, навчальні заклади, поліклініки. Тому ми хочемо закупити сучасне обладнання в кожний кабінет, аби дитина могла отримати повне та якісне обстеження», – додав Анатолій Йосипович.

Після цього в кабінеті міського голови Іллі Дікова відбулася нарада, на якій було підведено підсумки реконструкції дитячої поліклініки та будівництва другого корпусу Вишнівської ЗОШ № 1. Також було обговорено плани на найближче майбутнє: косметичний ремонт першого поверху дитячої поліклініки, реконструкція стадіону, ремонт доріг.

На запитання, чи подобаються результати розвитку міста, голова КОДА Анатолій Присяжнюк відповів: «Вишневе молоде та гарне місто, яке не стоїть на місці, а швидкими темпами розвивається. Це підтверджує і медицина, і освіта, і стан самого міста. Тому його можна вважати повноцінним та перспективним населеним пунктом Києво-Святошинського району».