Що необхідно знати про коронавірусну інфекцію?

Увага! Сайт оновлюється. Деякі розділи можуть бути недоступні.

Дітей вчать берегти воду

Дітей вчать берегти водуЗа дорученням міського голови протягом тижня в школах проводились тематичні уроки з метою ознайомлення дітей з особливостями водопостачання. Учні п’ятих класів взяли активну участь у дискусіях з лекторами, за що отримали невеликі подарунки.

Проблема якості питної води для України була і залишається вкрай актуальною і надзвичайно гострою. За власними запасами води, доступними до використання, Україна є однією з найменш забезпечених країн Європи. Щоб зменшити можливі наслідки природної катастрофи міський голова Вишневого доручив провести виховні уроки серед учнів 5 класів, для того щоб виховати у дітях любов до природи.

Громадський активіст Олександр Чупринюк зазначив: «Ми відвідали загальноосвітні школи з метою виховання у дітей відповідальності та бережного ставлення до природних ресурсів. Сьогодні ми будемо говорити про воду, про комунальне підприємство «Вишнівськводоканал» про те, які функції воно виконує у постачанні води для місцевого населення. І взагалі хочемо поцікавитися які знання діти мають про воду, про те наскільки зараз актуальна проблема екології і нагадати про те, що міський голова Ілля Діков піклується про молодь та розуміє проблему ресурсів, за якими треба слідкувати».

         Урок проходив у вигляді діалогу експертів з дітьми. Учні охоче відповідали на всі питання та брали активну участь у дискусії стосовно забруднення води та у розгляді таких питань як: можливі способи економії води, як уникнути її забруднення та наскільки важлива прісна вода.

Виконуючий обов’язки начальника КП «Вишнівськводоканал» Василь Соїч зазначив: «Цей захід ініційований міським головою для того, щоб розповісти дітям про нашу роботу. Наше завдання повідомити якою ціною нам дається вода, і яка це рідка цінність - мати можливість вільно нею користуватись. Цей урок проводився в ігровій формі для того, щоб діти зрозуміли, що без води людина не може існувати».

Під час тематичного уроку школярі з цікавістю та захватом давали відповіді на загадки, а деякі навіть ділилися своїм власним досвідом. У кінці уроку всім дітям в якості нагороди вручили символічні подарунки у вигляді наклейок з гербом міста та магнітики з прапором Вишневого.