Що необхідно знати про коронавірусну інфекцію?

Увага! Сайт оновлюється. Деякі розділи можуть бути недоступні.

Апарат виконавчого комітету проводить перевірку роботи підзвітних підприємств

Апарат виконавчого комітету проводить перевірку роботи  підзвітних підприємствЦього року відділи апарату виконавчого комітету не тільки здають звіти у відповідні підрозділи районної та обласної адміністрацій, а й проводять перевірку роботи міських комунальних та соціальних закладів безпосередньо на місцях. Таку політику роботи з нового року запровадив міський голова Ілля Діков.

Комунальний відділ виконкому проводить перевірки роботи КП «Вишнівськводоканал», КП «Управління міським господарством», КП «Готельно - гуртожитковий комплекс». Начальник відділу Олександр Волков повідомив, що проведено перевірку роботи вузла водопровідних споруд на південній стороні, а також проведено тестовий запуск нового мобільного генератору електричного струму.  Рік вже почався і комунальне життя ввійшло в нормальний робочий режим. Контрольні перевірки житлово-експлуатаційних дільниць, прибирання снігу, якості вивозу сміття, роботи диспетчерської та аварійної служби тощо, дозволяють чітко встановити звичну та відповідальну роботу комунальників.

Економічний відділ та бухгалтерія виконкому  також працюють у режимі перевірки міських служб, що отримують фінансування з бюджету міста. А  це й комунальні підприємства і дитячі садочки, музей, міські засоби ЗМІ. В повному обсязі здати звітність за 2013 рік та провести необхідні оформлення бюджетного фінансування на 2014 рік є дуже важливим і забезпечить ритмічну роботу всіх отримувачів бюджетних коштів.

Відділ архітектури та землекористування сформував пропозиції з визначення приоритетності та переліку робіт з розвитку міста на 2014 рік. Нині проводить оформлення необхідних проектів, які будуть в цьому році втілюватися в життя. На сьогодні в проектних інститутах та дозвільних органах держави гаряча пора, тож підлеглі головного архітектора міста Володимира Чернія подають на оформлення всю необхідну проектно-кошторисну документацію.

Юристи під керівництвом начальника юридичного відділу Ярослава Варшавця проводять кропітку роботу в різних судових інстанціях, щоб в повному обсязі закрити справи 2013 року, здати річні звіти у відповідні контролюючі органи.

Міський голова Ілля Діков упродовж 28-30 січня доручив закрити всі бюрократичні «борги» року попереднього та встановити чіткий робочий ритм на 2014 календарний рік. Тим часом в основному приміщенні виконкому, з огляду на малу кількість працівників, проводиться профілактичне обслуговування системи опалення. Фахівці, що залишаються на робочих місцях, на декілька днів переведені для роботи на перший поверх виконкому. При нагоді, працівники виконкому просять вибачити відвідувачів за тимчасові незручності.