Що необхідно знати про коронавірусну інфекцію?

Увага! Сайт оновлюється. Деякі розділи можуть бути недоступні.

Розпочато реєстрацію дітей у дитсадки

Розпочато реєстрацію дітей у дитсадкиЗ 15 січня розпочався прийом заяв на реєстрацію дітей у дошкільні навчальні заклади Вишневого. Незважаючи на складну ситуацію з дитячими садками, на подачу документів йде не більше десяти хвилин.

 Вже декілька років виконавчий комітет Вишневої міської ради взяв на себе відповідальність за розподіл дітей по дошкільним навчальним закладам. Це, перш за все, дає можливість людям зареєстрованим саме у Вишневому влаштувати своїх дітей до дитячих садочків.

Вишневе молоде та перспективне місто, яке швидко розвивається тому не дивно, що і народжуваність стрімко зростає. Депутат міської ради Оксана Олексієнко зазначила: «В тому році ми приймали близько семиста заяв з яких близько шестиста дітей влаштували у дошкільні навчальні заклади. Було нелегко, адже міські садочки дійсно переповнені. Хоч вони і в гарному стані, але навантаження значне. Тому виконавчий комітет допомагає як може».

За два прийомних дні кількість заяв перевищила дві сотні, а це в два рази більше ніж у минулому році. Тому зараз виконавчий комітет зіткнувся з проблемою стосовно ясельних груп. Через те, що батьки бояться не попасти до дошкільного навчального закладу стараються заздалегідь віддати дитину до садка, а ясельних груп дуже мало. Оксана Анатоліївна розповіла: «Декретна відпустка у батьків до трьох років і всі намагаються віддати дітей раніше. Хоча насправді дітей з 3 років влаштувати набагато легше ніж в ясельну групу. В цьому році комісія буде розглядати питання ясельних груп. Нині триває обговорення про те що дітей будуть забирати з 2,5 роки, або взагалі ясельні групи будуть ліквідовані, проте це ще вирішується».

Для подачі заяви на реєстрацію дитини у дошкільний навчальний заклад достатньо таких документів: свідоцтво про народження дитини, паспорт батьків та заява на ім’я голови міста Іллі Дікова. Заяви приймаються з 15 січня до 30 квітня. Робота виконавчого комітету організована таким чином, що незважаючи на велику кількість заяв батькам не доводиться вистоювати кілометрові черги, а весь процес займає не більше 10 хвилин. Потім комісія, яка призначена сесією Вишневої міської ради, протягом травня передивляється заяви і вже по кількості місць в дитячих садках розподіляє діток. Проте комісії працюють цілий рік, розглядаються не тільки питання стосовно заяв на влаштування дитини у садочок, а й питання стосовно багатодітних батьків, чи батьків, що потребують зниження оплати за відвідування закладу. Тому до комісії можна звертатись у будь-який час.

 На жаль не всі батьки реєструють своїх дітей у Вишневому, тому за статистикою у місті дітей менше ніж місць у дошкільних навчальних закладах. Це сильно сповільнює процес вирішення проблеми з дитячими садами.