Що необхідно знати про коронавірусну інфекцію?

Увага! Сайт оновлюється. Деякі розділи можуть бути недоступні.

Вишнівській центр творчості розвиває талановиту молодь

Вишнівській центр творчості розвиває талановиту молодьЗ 28 грудня по 10 січня у Білоцерківському краєзнавчому музеї пройшли два новорічно-різдвяних обласних конкурси «Новорічна композиція» і «Український сувенір», де вишнівські юні творці здобули призові місця.

На виставці було представлено більше 500 оригінальних робіт всіх вікових категорій з усієї Київщини, які змогли побачити мешканці Білої Церкви та гості міста. З Вишневого на виставку було відправлено близько 25 робіт, з них сім зайняли призові місця. Роботи, що посіли перші місця будуть відправлені на Всеукраїнський конкурс в еколого-натуралістичний центр. Директор ВЦТДЮ Тетяна Стаменова зазначила: «Ті роботи, що посіли перші місця залишилися у Білій Церкві, адже їх відправлять на Всеукраїнський конкурс. Другі, треті та ті, що нічого не зайняли ми привезли до Вишневого. Деякі конкурсні роботи досить масштабні тому готувалися майже півроку, також є ті, що готувалися по декілька місяців та незважаючи на масштаб та складність робіт всі вони унікальні».

 Головна мета виставки-конкурсупропаганда бережливого ставлення до природи, розвиток творчої ініціативи та пізнавальної діяльності молоді, формування практичних умінь та навичок дітей під час виготовлення новорічно-різдвяних композицій. Готуючись до такого масштабного конкурсу діти заздалегідь продумували тематику та змістове наповнення роботи.

В обласному конкурсі «Український сувенір» з Вишневого перші місця посіли: Катерина Гончаренко, Олександра Колногуз. У конкурсі «Новорічна композиція» перше місце посіла Юлія Матвейко, друге місце посів Владислава Москальчук, а треті місця дістались Аліні Дубчак та Микиті Бойченко.

 Відвідувачі виставок побачили чималу кількість малюнків, виробів у різних техніках декоративно-ужиткового мистецтва, витвори з паперу та інших матеріалів. Редакція газети також вітає переможців і бажає натхнення та подальших перемог.