Що необхідно знати про коронавірусну інфекцію?

Увага! Сайт оновлюється. Деякі розділи можуть бути недоступні.

Як міська рада колядників приймала

Як міська рада колядників приймала13 січня міський голова Ілля Діков радо приймав дітей з вишнівських шкіл, які весело та завзято колядували у міській раді. Саме під час візиту колядників у кабінеті мера був присутній народний депутат України В’ячеслав Кутовий, який також щиро зрадів вишнівській традиції. Депутати та працівники виконавчого комітету отримали незабутні враження та заряд позитивних емоцій.

Колядування тягне своє коріння ще з арійських часів, коли святкували день зимового сонцестояння. З появою християнської релігії обряд колядування був приурочений до Різдва Христового. Традиція збереглася й до сьогодні. Щойно на небі з’являється перша зорярозпочинається Свята Вечеря, а діти збираються гуртом і йдуть вітати усіх з народженням Христа!

Напередодні святкування Старого Нового року у Вишневій міській раді голосисті колядники стали бажаними гостями. Сценізовані віншування вже давно є традицією, тому і в цьому році діти підготували постановки з піснями, віршами, танцями і пішли вітати міського голову з Різдвом Христовим.

Міський голова Ілля Діков зазначив: «Для нас колядування вже добра, щира традиція, і я сподіваюся, що ми і надалі будемо її дотримуватися. В такі вітання діти вкладають свої емоції і мені дуже приємно, що вони не забувають і про нас. Кожного року школярі готують нові виступи і роблять їх особливими. Ми також підготували для дітей солодкі подарунки, тому з пустими руками колядників не відпустимо».

Українці і зараз вірять, що коляда приносить добро, злагоду, щастя, тому здебільшого дітей радо пускають в дім колядувати. Учні ЗОШ №3 для колядування навіть нарядили козу-дерезу та змусили міського голову разом з працівниками виконкому витанцьовувати народні українські танці.

Народний депутат України В’ячеслав Кутовий зазначив: «Дуже радий, що я прийшов вирішувати питання міста по бюджету на 2014 рік і в цей час застав діток, що заспівали нам колядки. Дуже приємно було разом з ними танцювати, це мені нагадало дитинство».

У віршах та піснях діти щиро бажали голові міста та працівникам виконавчого комітету злагоди, добробуту, багатства та здоров’я. Будемо сподіватися, що всі побажання справдяться і цей рік буде щасливим для кожного українця.