Що необхідно знати про коронавірусну інфекцію?

Увага! Сайт оновлюється. Деякі розділи можуть бути недоступні.

Закоханим на замітку

Галина Наборозняк Нарешті всі закохані дочекалися дня, коли вони можуть в черговий раз освідчитися своїм коханим. Але, на жаль, більшість із закоханих і тих, хто ще не знайшов досі другої половинки, не знає про історію та найцікавіші подробиці цього свята.

Не всі знають, що легенд, пов’язаних з виникненням Дня святого Валентина, існує кілька. Шкода, але всі вони закінчуються смертю головного герояВалентина.

Одну з легенд, яка є найбільш романтичною, повідомляємо і вам. Під час правління римського імператора Клавдія IIчоловікам було заборонено одружуватися. На його думку, сім’я заважала воїнам воювати. А сам Валентин поєднував у собі дві іпостасісвященика та польового лікаря, який потайки вночі одружував закоханих…

Невдовзі за всі так би мовити злодіяння Валентина було кинуто у в’язницю. Під час перебування у в’язниці Валентин закохався в доньку охоронця, і всі почуття виклав у листівці, сьогодні ми її називаємо «валентинкою». На превеликий жаль, зміст валетинки у кінці якої був коротенький підпис «Твій Валентин» прочитали тільки після страти Валентина. Страта відбулася 14 лютого.

Ставлення різноманітних релігійних течій до цього свята двобічне. Католики відзначають день «пам’яті», а свято всіх закоханих вважають більш народним ніж церковним. Більшість мусульман мають негативне ставлення до свята. В православ’ї відношення до Дня святого Валентина також розділилося на позитивне та негативне. Все ж таки більшість людей святкують та дарують приємні подаруночки своїй другій половинці і обов’язково додають до нього валентинку. До речі, валентинка обов’язково має бути у вигляді серця червоного кольору. А якщо вона ще й своїми руками буде зроблена, такий собі handmade, то взагалі буде

пречудово.

Ось так святкують закохані кожного року день святого Валентина, а потім і до РАЦСу йдуть одружуватися.

У Вишнівському РАЦСі працюють два спеціалісти з питань реєстрації актів цивільного стануНаталія Пашель та Галина Наборозняк. Однією з них нам пощастило поспілкуватися. Галина Наборозняк вже майже десять років поєднує серця закоханих. Перед першим обрядом, який мала проводити Галина Михайлівна, вона дуже переймалася. Їй навіть наснився сон, що в неї немає сукні. Але згодом Галина Михайлівна допрацювала головний сценарій обряду і стала справжнім майстром своєї справи. На радість усім закоханим Галина Михайлівна розвіяла один з найстрашніших сновидінь наречених стосовно падіння обручки під час шлюбної церемонії. Насправді, такі випадки трапляються через те, що наречені нарощують штучні нігті, через які дуже важко міцно тримати обручку.

Також дуже веселою виявилась прикмета «хто перший стане на рушник, той у домі хазяїн». Галина Наборозняк розповідає, що найчастіше толерантні чоловіки віддають таке право нареченим, що дуже дивує Галину Михайлівну. І справді, жінки, скільки можна все нести на своїх плечах, хоча б у шлюбі передайте почесне право «голови» чоловікові, все одно «шия» керує усіма діями «голови». На момент нашої розмови з Галиною Михайлівною, а саме у вівторок, надыйшло дуже багато дзвінків стосовно того, чи можна подати заяву 14 лютого. А вже саме 14 лютого, будуть одружуватись лише 4 закохані пари. Не втратила нагоди Галина Михайлівна, аби всіх не привітати теплими словами: «Приміть щирі сердечні вітання! Хай буде в житті доволі і ласки, і ніжності, і кохання». Любі закохані, беріть паспорти у руки  - і гайда у РАЦС подавати заяву на одруження.