Back Виконком Громадські слухання Повідомлення про підведення підсумків громадських слухань проекту Детального плану території центральної частини міста між вулицями Європейська, Зелена, Лесі Українки, Київська (розробник Державне підприємство ”Науково-дослідний і проектний інститут місто

П О В І Д О М Л Е Н Н Я

29 травня 2018 року виконавчим комітетом Вишневої міської ради були підведені підсумки громадських слухань проекту Детального плану території центральної частини міста між вулицями Європейська, Зелена, Лесі Українки, Київська (розробник Державне підприємство ”Науково-дослідний і проектний інститут містобудування”).

За результатами проведених громадських слухань надійшла одна пропозиція від ТОВ КВФ ”ІССТАР”, яка врахована частково
(за згодою заявника), зокрема, передбачено розміщення на земельній ділянці за адресою: м.Вишневе, вул.Ломоносова, 36 офісних приміщень, магазину, фітнес-центру, підприємства побутового обслуговування.

Внаслідок врахування зазначеної пропозиції, необхідності створення погоджувальної комісії не було.