Back Оголошення Оголошення ІНВЕСТИЦІЙНА ПРОГРАМА комунального підприємства «Вишнівськтеплоенерго» Вишневої міської ради Бучанського району Київської області на 2021-2022 роки (проект)

Інформаційне повідомлення

Відповідно до Порядку розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм суб’єктів господарювання у сфері теплопостачання, затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 19.08.2020 № 191, КП «Вишнівськтеплоенерго» публікує проект Інвестиційної програми на 2021 -2022 роки.

Свої зауваження та пропозиції до зазначеного проекту просимо надавати протягом 14 календарних днів з дня розміщення  проекту інвестиційної програми на офіційному  вебсайті органу місцевого самоврядування у мережі Інтернет  на електронну адресу КП «Вишнівськтеплоенерго»: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ,  а також за фактичною адресою  м.Вишневе вул.Київська,11.  Тел.№ (04598) 65017,(04598)65019.

ІНВЕСТИЦІЙНА ПРОГРАМА  комунального підприємства «Вишнівськтеплоенерго»  Вишневої міської ради Бучанського району  Київської області  на 2021-2022 роки  (проект)

Подивитись:  Інвестиційна програма комунального підприємства «Вишнівськтеплоенерго» Вишневої міської ради Бучанського району Київської області на 2021-2022 роки (проект)