Back Оголошення Оголошення Управління соціального захисту населення Києво-Святошинської райдержадміністрації запрошує в свою команду!

В управління відкриті вакантні посади державної служби:

-         Головний спеціаліст апарату управління;

-         Державний соціальний інспектор апарату управління;

-         Головний спеціаліст відділу прийому громадян;

-         Провідний спеціаліст відділу прийому громадян;

-         Спеціаліст відділу формування виплатних документів;

-         Головний спеціаліст відділу нагляду за додержанням пенсійного законодавства (тимчасова посадапо 07.04.2017 р.)

-         Провідний спеціаліст відділу персоніфікованого обліку пільг – 2 посади;

-         Головний спеціаліст відділу у справах захисту від наслідків аварії на ЧАЕС (тимчасова посадапо 01.10.2017 р.);

-         Головний спеціаліст відділу у справах захисту від наслідків аварії на ЧАЕС (тимчасова посадапо 06.04.2017 р.);

-         Провідний спеціаліст відділу у справах захисту від наслідків аварії на ЧАЕС.

Вимоги до кандидатів:

-         Вища освіті за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодшого бакалавра, бакалавра або магістра;

-         Володіння комп’ютером;

-         Знання державної мови.

Документи приймаються за адресою: м. Київ, вул. Янтарна, 12-А, кабінет № 3.
Телефон для довідок: (044) 450-56-15, (044) 424-10-95.