Оголошення

25.09.2014 рокуо10:30 у приміщенні Виконавчого комітету Вишневої міської ради, яке знаходиться за адресою: вул. Святошинська, 29, м. Вишневе, Києво-Святошинський район, Київська область (контактний телефон (044)-239-06-15), буде проведено конкурсний відбір експертів для визначення експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,1866 га по вул. Чорновола, 43, м. Вишневе, Києво-Святошинський район, Київська область.

Експертам, які бажають взяти участь в оголошеному конкурсі, необхідно подати до Виконавчого комітету Вишневої міської ради, якийзнаходиться за вищевказаною адресою в строк до22.09.2014 року, наступні документи:

•         заяву;

•         копії завірених належним чином установчих документів учасника конкурсу;

•         копії завірених належним чином документів, що підтверджують кваліфікацію працівників, які залучаються до виконання оцінки;

•         копію завірену належним чином кваліфікаційного свідоцтва оцінювача, виданого у встановленому законом порядку;

•         матеріали, в яких відображається досвід проведення незалежної оцінки земельних ділянок;

•         пропозиції учасника конкурсу щодо умов оплати відповідно до калькуляції витрат та термінів виконання робіт.