Офіційний сайт Вишневої міської ради


Back Оголошення Афіша Фестиваль до Дня захисника України

Фестиваль до Дня захисника України

 

Фестиваль до Дня захисника України

 

У суботу,6 жовтня 2018 року, у м. Боярка за підтримки голови Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослави Смірнової та голови Києво-Святошинської райради Вадима Гедульянова відбудеться районний фестиваль до Дня захисника України «З війни до миру. Повернення…», метою якого є допомога воїнам подолати шлях повернення до мирного життя, а їх родинам – відчути піклування та повагу.

У програмі Фестивалю – презентація програм соціальної адаптації та реабілітації воїнів АТО, виставка зброї та військової техніки, показові виступи кінологів, польова кухня, концертна програма за участі молодих виконавців і колективів Києво-Святошинського району, воїнів АТО, їх дітей, майстер-класи для дітей та дорослих, дитяча зона.

В рамках заходу воїни з району та області матимуть можливість зустрітись, поспілкуватись, отримати нові знання з соціально-психологічної адаптації та реабілітації, працевлаштування, юриспруденції, відкриття та ведення бізнесу, розповісти молоді про бойові подвиги танавчити своєчасно надавати першу домедичну допомогу, показати військову виправку.

Спеціальні гості – відомі гурти «Нумер 482» з програмою «Добрий ранок, Україно!», «Широкий лан» та KOZAK SYSTEM.

Місце проведення: м. Боярка, площа перед парком Перемоги, вул. Соборності, 36.

Початок заходу – 13:00.

Офіційна частина – 15:00.

Акредитація до 17:00 п’ятниці, 05.10.2018, за телефоном: 098-964-91-43 (Наталія).