Back Мешканцям Територіальний сервісний центр 3246 РСЦ МВС Довідки про несудимість відтепер видаватимуть сервісні центри МВС – просто та зручно, а незабаром – онлайн

Довідки про несудимість відтепер видаватимуть сервісні центри МВС – просто та зручно, а незабаром – онлайнЗамовити Довідку можна з вівторка по суботу, у зручний час з 9:00 до 18:00 (у суботу до 16:45),без обідньої перерви та незалежно від місця реєстрації.

Запит на отримання довідки заповнюється безпосередньо у адміністратора територіального сервісного центру МВС, на місці.

“Пріоритет реформи – це максимальне спрощення порядку надання послуг громадянам, - зазначив керівник Головного сервісного центру МВС Владислав Криклій. Можливість отримати довідку про відсутність судимості у територіальних сервісних центрах МВС - це розширення географії послуг. Завдяки впровадженню електронних черг та роботі наших адміністраторів, подання запиту швидке й зручне. Найголовніше, ми працюємо над тим, аби вже незабаром довідку можна було замовити й отримати в один клік, не виходячи з дому».

Для отримання Довідки про несудимість:Довідки про несудимість відтепер видаватимуть сервісні центри МВС – просто та зручно, а незабаром – онлайн

- потрібно звернутися до зручного за місцем розташуванням територіального сервісного центру МВС (адреси на сайті hsc.gov.ua);

- заявник під час подання запиту пред’являє посадовій особі територіального сервісного центру МВС документ, що посвідчує його особу, а також надає його копію.
Термін дії Довідки не визначається, так як вона надається станом на дату здійснення перевірки.

Надання Довідки здійснюється безкоштовно в строк до 30 календарних днів з дня надходження запиту.

Для швидкого інформування та консультування громадян у сервісних центрах МВС працюють сайт hsc.gov.ua, фейсбук-сторінка fb.com/hsc.gov.ua та телефон для довідок (044) 290-19-88.