Києво-Святошинська ОДПІ ГУ ДФС у Київський області інформує

Києво-Святошинська ОДПІ ГУ ДФС у Київський області інформує Платниками Києво-Святошинського району сплачено більше 767 млн. гривень  податку на додану вартість

За підсумками 2017 року суб’єктами господарювання Києво-Святошинського району перераховано до державного бюджету більше 767 млн. грн. податку на додану вартість з вироблених в Україні товарів, а це на 126,1 млн. грн. більше, ніж торік.

Нагадуємо, 9 грудня 2017 року Президентом України був підписаний Закон від 07.12.2017 № 2245-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2018 році». Закон опубліковано 30 грудня 2017 року в газеті "Голос України" № 246-247.

Законом внесено чимало змін в порядок оподаткування податком на додану вартість, у тому числі визначено, що систему блокування податкових накладних тимчасово зупинено.

Встановлено, що реєстрація ПН/РК у ЄРПН може бути зупинена у порядку, та на підставах, визначеному Кабінетом Міністрів України. До прийняття відповідного рішення Урядузупинення реєстрації ПН не провадиться. До 1 березня 2018 року Кабмін повинен визначити механізм зупинки реєстрації ПН.

Додамо, що за рахунок впровадження Електронного реєстру автоматичного відшкодування ПДВ, процес повернення бюджетних коштів платникам став максимально прозорим. Електронний реєстр автоматичного відшкодування ПДВ забезпечує ефективний моніторинг адміністрування ПДВ та унеможливлює корупційні ризики при відшкодуванні податку на додану вартість.

У цьому році платникам  повернуто 67,7мільйонів гривень ПДВ.

За 2017 рік до Києво-Святошинської ОДПІ  надійшло 24 письмових звернення

За січень- грудень2017 до Києво - Святошинської ОДПІнадійшло 24  зверненнягромадянв тому числі 8 звернень надійшло електронною поштою.

Порівняльний аналіз стану письмових звернень громадян свідчить, що порушені у зверненнях питання стосуються в основному інформування про ухилення від сплати податків, реєстрації та обліку платників податків, проведення перевірки.

Тематика письмових звернень наступна:

- щодо порядку оподаткування та сплати земельного податку–1письмовезвернення;

- подання податкової звітності– 6письмових звернень;

- реєстрація та облік платників- 3 письмових звернення;

- стосовно проведення перевірки – 5письмових звернень;

- щодо порядку оподаткування та сплати єдиного податку з фізичних осіб – 3письмових звернення;

- щодо порядку оподаткування та сплати податкуна додану вартість– 6письмових звернень.

Усі звернення виконано з дотриманням термінів розгляду, встановлених Законом України «Про звернення громадян».

Для оперативного реагування на можливі порушення, сприяння у поновленні прав і законних інтересів громадян, посадовими особами ОДПІ згідно затвердженого графіку проводиться особистий прийом громадян.

Про роботу Києво - Святошинської ОДПІ протягом 2017 року

Києво - Святошинська ОДПІ з початку року отримала 72 запити на публічну інформацію.

Серед запитувачів 56 юридичні особи, 16 - фізичних осіб.

Відповіді на запити надані у встановлені законодавством терміни.

Найбільшу зацікавленість викликала інформація про стан розрахунків з бюджетом, наявність чи відсутність заборгованості по платежам, матеріали документальних перевірок.

По 7 запитах на інформацію відмовлено у наданні інформації. Основна причина відмови-порушення вимог пункту 2 статті 10 Закону України «Про доступ до публічної інформації» у частині надання розпорядником інформації на вимогу осіб, яких вона стосується. У цих випадках запитувана інформація про особу не стосувалася запитувача (реєстраційні дані платників податків, результати діяльності підприємств). Також було надано 10 роз’яснень відповідно до  п.3.ст.22 Закону України «Про доступ до публічної інформації», де визначено, що розпорядник інформації, який не володіє запитуваною інформацією, але якому за статусом або характером діяльності відомо або має бути відомо, хто нею володіє, зобов'язаний направити цей запит належному розпоряднику з одночасним повідомленням про це запитувача. Платникам було надіслано відповідні листи.

Отримати публічну податкову інформацію може кожен бажаючий, надіславши листа-запита за адресою: 08132, Київська обл.., Києво-Святошинський р-н, м. Вишневе, вул. Ломоносова, 34. (на конверті вказувати «Публічна інформація»); або на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ; чи зателефонувавши на номер (044) 406 00 16 в робочий час: з понеділка по четвер з 09-00 до 13-00 год., 13-45 до 18-00 год.(у п’ятницю- до 16-45 год.).

Києво-Святошинська ОДПІ