Київська митниця ДФС контролює експорт деревини

Київська митниця ДФС контролює експорт деревини Спробу незаконної зовнішньоекономічної операції з деревиною виявили працівники митного посту у Васильківському районі Київщини.

Фізичною особою підприємцем, при поданні в електронному вигляді експортної митної декларацію для оформлення у митному режимі «Експорт» товарів – «Пиломатеріали розпиляні дубові обрізні, не стругані, не шліфовані…», була вказана занижена кількість товару. За документами, загальна кількість товару становить – 14,6 м3, однак насправді, при перевірці виявлено пиломатеріалу, що переміщувався у вантажівці  - 16,7 м3, тобто не задекларовано 2,1 м3 товару.

Тобто декларантом - фізичною особою підприємцем, заявлені в електронній митній декларації не точні та не достовірні відомості про товар, який підлягає обов’язковому декларуванню при переміщення через митний кордон України.

Складено протокол про порушення митних правил. Товар, який переміщувався з порушенням митних правил, вилучено до винесення судом рішення у справі.

ГУ ДФС у Київській області