Прокуратура Київської області відкрила кримінальне провадження за фактом масового отруєння у м. ВишгородНа початку серпня поточного року у м. Вишгород під час святкування весілля в одному з рестораніввідбулося масове отруєння людей.

За вказаним фактом, Вишгородським відділом Києво-Святошинської місцевої прокуратури здійснюється досудове розслідування кримінального провадження за фактом масового отруєння людей, передбачене ч. 1 ст. 325( порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним захворюванням та масовим отруєнням ) КК України.

За попередніми даними постраждало понад 2 десятка людей.

Наразі досудове розслідування триває, остаточна кількість потерпілих встановлюється.

Прес-служба прокуратури