Прокуратурою Київської області затримано за вимагання хабара працівника держінспекції сільського господарстваПрокуратурою Київської області спільно з ГВ БКОЗ ГУ СБ України в м. Києві та області «на гарячому» затримано інспектора Державної інспекції сільського господарства в Київській області, який вимагав та отримав від землевласника неправомірну вигоду у розмірі 1000 доларів США за невжиття заходів реагування за порушення земельного законодавства.

Правопорушника затримано після отримання неправомірної вигоди за підозрою у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України.

На даний час проводиться комплекс слідчих та розшукових дій з метою встановлення усіх обставин вчиненого кримінального правопорушення, а також вирішується питання про обрання затриманій особі запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

За скоєне кримінальне правопорушення чоловікові загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком до 10 років.

Досудове розслідування триває.

Прес-служба