Прокуратурою Київської області припинено незаконну діяльність торгової мережі з продажу контрафактної продукції AppleПрокуратурою Київської області спільно зі співробітниками Головного управління «К» Служби безпеки України та Слідчого управління фінансових розслідувань Головного управління ДФС у Київській області припинено незаконну діяльність торгової мережі з продажу контрафактної продукції Apple.

Підчас проведення обшуків вилучено контрафактну продукцію та грошові кошти на суму більш ніж 3 млн гривень.

Наразі у рамках кримінального провадження встановлюються канали незаконного ввезення згаданої продукції на територію України та причетні до зазначених операцій працівники митниці.

За підрахунками Державного підприємства «Український державний центр радіочастот» втрати бюджету України від контрабанди продукції компанії Apple становить близько 1 млрд гривень.

Прес-служба

прокуратури Київської області