Прокуратура Київщини,на виконання доручення Генерального прокурора України, вимагає повернути ліс площею майже 50 га, який передано в оренду близькому оточенню В. Януковича   У 2012 році Київська обласна державна адміністрація передала особам, наближеним до колишнього Першого віце-прем’єр-міністра за часів В. Януковича, в оренду на 49 років лісові ділянки загальною площею 48 га для культурно-оздоровчих та рекреаційних цілей.

Вказані землі перебували у постійному користуванні ДП «Київське лісове господарство» на території Дмитрівської сільської ради Києво-Святошинського району.

Орендар порушив вимоги чинного законодавства, зокрема, побудував споруду, чим пошкодив ліс.

Реагуючи на виявлені порушення, Києво-Святошинська місцева прокуратура звернулась до суду з вимогою розірвати договір оренди та повернути земельну ділянку державі.

Прес-служба

прокуратури Київської області