Соціальний автобус: Вишневе – ринок «Столичний»

ГО «Інваліди Чорнобиля», вишнівчани висловлюють подяку міському голові Іллі Дікову, директору «Кийтранс 2005» Андрію Ременюку, начальнику відділу з питань торгівлі, освіти, молоді та спорту виконкому Вишневої міської ради Оксані Олексієнко, які відгукнулися на прохання людей та посприяли у виділенні соціального автобуса, який курсуватиме двічі на день до ринку «Столичний».

«Вишневе - одне з небагатьох міст, де є соціальний автобус. Так як зараз сезон заготовок на зиму, ми звернулися з проханням, щоб автобус їздив двічі на день. Всі розуміють, як важко стареньким самим їздити на ринок і добиратися з важкими сумками додому. Тому дуже вдячні всім, хто допоміг нам у вирішенні цього питання», - подякувала голова громадської організації «Інваліди Чорнобиля» Євгенія Карпенко.