Спільне засідання робочої групи заради об’єднання громад

Відбулося засідання спільної робочої групи з підготовки проектів рішень щодо добровільного об’єднання територіальних громад м. Вишневе та територіальної громади с. Крюківщина Києво-Святошинського району Київської області.

На зустрічі були присутні: секретар Вишневої міської ради Сергій Пишний, перший заступник міського голови м. Вишневе Ярослав Варшавець, заступник міського голови м. Вишневе Георгій Майсурадзе, сільський голова с. Крюківщина Андрій Кріпак, головний бухгалтер Крюківщинської сільської ради Світлана Глуха, директор Центру бізнес-стратегій «Перспектива» Віталій Нечипоренко.

Присутні на засіданні затвердили порядок денний, який запропонував Андрій Кріпак. Обрали співголів спільної робочої групи у кількості двох чоловік: Георгія Майсурадзе, заступника міського голови м.Вишневе та Андрія Кріпака, Крюківщинського сільського голову.

Обрали секретаря спільної робочої групи з підготовки проектів рішень щодо добровільного об’єднання територіальної громади м. Вишневе та територіальної громади с. Крюківщина Києво-Святошинського району Київської області, яким став Сергій Пишний.

Члени робочої  групи погодили та затвердили План організаційних заходів щодо добровільного об’єднання територіальної громади м. Вишневе та територіальної громади с. Крюківщина Києво-Святошинського району Київської області.

Лариса Костенко