Закінчила свою роботу чергова XXXIII сесія Вишневої міської ради VII скликання

Закінчила свою роботу  чергова XXXIII сесія Вишневої міської ради VII скликання Серед найбільш  важливих питань, які підтримали депутати – це внесення змін до рішення  «Про міський бюджет на 2018 рік». Зокрема, завдяки  збільшенню надходжень  у міський бюджет вирішено відбуватиметься перерозподіл видатків бюджету розвитку. Збільшуються видатки, зокрема, на ремонт ДНЗ «Теремочок», а також  на СК «Вишневе» (на ремонт  футбольного поля),  на  житловий фонд, на благоустрій.

Додатково внесли і підтримали питання: Прийняття на баланс міста приміщення повул.Першотравневій,8.; Про залучення інвестицій для підвищення енергоефективності; Звернення   до Києво-Святошинської РДА та Києво-СВятошинської ради  про  створення спільної програми з забезпечення  учасників АТО житлом.